CO
GDZIE

Wykrywacz metali wypożyczę

Ogłoszenie prywatne, Do wynajęcia/Oferty
Wykrywacz metali wypożyczę

Witam wszystkich w wypożyczalni wykrywaczy,
Zapewne wchodząc na tą stronę, jesteś zainteresowany wypożyczeniem profesjonalnego wykrywacza metali lub potrzebujesz pomocy do odnalezienia zgubionej rzeczy w śniegu, trawie, na budowie - ważne: im wcześniej zgłosisz się po zgubieniu przedmiotu tym łatwiej będzie odnaleźć - nie zwlekaj !!!, to doskonale trafiłeś.
Pomagamy w poszukiwaniach zgubionych przedmiotów: pierścionek, obrączka, kolczyk, zegarek, klucze, telefon, dokumenty z chipem, lub inny metalowe przedmioty).
Koszt wynajęcia: 40zł/dobę.
Proszę dzwonić 606 580 217 całodobowo !
Istnieje również możliwość wynajęcia właściciela wykrywacza + wykrywacz: koszt tylko 40 zł jak za dobę wynajęcia, właściciel wykrywacza zna "sprzęt" i poszuka "zguby", nieraz odnalazł zgubiony przedmiot, nie wymagamy w tym przypadku kaucji.

Posiadamy do wynajęcia wykrywacz Teknetics Omega 8000 - jest to wykrywacz z "wyższej półki". Do wypożyczonego wykrywacza dodaję słuchawki i baterię. Cena za dobę wynosi 40 zł. Powyżej 5 dni można negocjować cenę. Wymagam kaucję oczywiście zwrotną. Wykrywacz dostępny jest w Warszawie i okolicach.
Odbiór osobisty na miejscu lub mogę przyjechać w umówione miejsce.
Pogotowie wykrywacz metali !!!

Do wynajęcia na bieżąco
 
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

 

Poleć znajomemu